
Уже понад 100 шкіл України підключились до нового освітнього сервісу – електронних журналів та щоденників. І для їх успішного функціонування створено спеціальну систему АІКОМ, у якій і акумулюються усі дані про успішність учнів.
Доступ до цих журналів та щоденників безкоштовний, за допомогою дружнього інтерфейсу створено також доступ до різних сторінок, на яких будуть вноситись дані, такі як:
– дані про учнів;
– розклад уроків;
– списки відвідувань;
– домашні завдання і інше.
Батьки матимуть логін і пароль доступу, і зможуть в електронних щоденниках відслідковувати інформацію про успіхи своїх дітей-школярів.
МОН розробило спеціальну інструкцію щодо того, як школа може підключитись до електронного журналу, для чого потрібно звернутись за електронною адресою ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (ejournal@iea.gov.ua) і подати запит на підключення, подавши про заклад повну інформацію.
На її основі система е-журналу автоматично генерує права доступу, надсилає запрошення на вказану електронну адресу закладу освіти, і відповідальна особа (адміністратор), отримавши право доступу, авторизується в системі і розпочинає роботу.